Школа лідерства на Гуцульщині: мотивуюча подорож від Студентського самоврядування НФаУ

З 15 по 17 грудня студенти НФаУ взяли участь у Школі лідерства, яку Студентське самоврядування організував у колоритних українських Карпатах.

У мотиваційну подорож вирушили представники студентства – з 1-го по 4 курс, а також начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питань Євгенія Калашник та асистент кафедри фармацевтичної хімії Галина Григорів.

⚡ Упродовж першого дня група оглянула найцікавіші музеї Яремче та Верховини, а саме – ‘Музей лікарських рослин’ та ‘Дідову аптеку’, де вразила екскурсоводів ґрунтовним знанням лікарських рослин. Також відвідали музей, присвячений фільму ‘Тіні забутих предків’ та його режисеру Сергію Параджанову, і побували в гостях у справжнього трембітаря, де навчились грати на традиційних гуцульських музичних інструментах.

⚡ Другий ранок розпочався із майстер-класу по тім білдингу від Івана Капріора. Здобуті знання поїхали випробовувати на екстремальний засніжений Драгобрат. З висоти 1554 метри побачили величні Карпатські вершини – Говерлу та Петрус та дізнались про особливості зимових видів спорту.

⚡Третього дня відвідали відомий гірськолижний курорт Буковель, підкорювали вершини та поринули у справжню гуцульську атмосферу.

Три дні в Карпатах минули насичено та яскраво – до Харкова повернулись не лише із враженнями, а й з новими знаннями, вміннями та планами на майбутнє.

Тож слідкуйте за новинами студентського самоврядування та приєднуйтесь до наступних ініціатив!