18 грудня 2023 р. для здобувачів освіти Національного фармацевтичного університету проведено онлайн лекцію з питань мінної безпеки

18 грудня 2023 року міжнародною незалежною та неупередженою гуманітарною організацією Handicap International для здобувачів освіти Національного фармацевтичного університету проведено онлайн-лекцію з питань мінної безпеки.

Учасники заходу отримали актуальну інформацію щодо стану забруднення вибухонебезпечними предметами (ВП) території України, кількості постраждалих серед цивільного населення в умовах війни.

Були наведені конкретні приклади мінної небезпеки у Харківському регіоні. Також слухачі ознайомились з класифікацією ВП, методами їх застосування, ступенями їх небезпеки та основними правилами поводження з ними.

Отримані знання підвищать здатність захистити себе та зменшить ризик стати жертвою під час проведення воєнних дій.