Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.004

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.004 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 21.10.2020 р.  № 1287 у складі:

Голова ради:

1. Гладух Євгеній Володимирович, професор кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Шпичак Олег Сергійович, завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Юр’єва Ганна Борисівна, доцент кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувачка кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Назарова Олена Сергіївна, начальник відділу фармацевтичної розробки Акціонерного товариства «БІОЛІК», кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник.

Прийняття до розгляду дисертації Снегирьової Дар’ї Володимирівни

Дата прийняття: 22.12.2020 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.004 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету Національного фармацевтичного університету МОЗ України Снегирьової Дар’ї Володимирівни на тему: «Розробка складу і стандартизація технології комбінованого орального розчину на основі солей магнію».

Науковий керівник: професор кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Алмакаєва Людмила Григорівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Снегирьової Дар’ї Володимирівни

10.02.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Снегирьової Дар’ї Володимирівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Розробка складу і стандартизація технології комбінованого орального розчину на основі солей магнію», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту