Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.011

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.011 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Вишневська Лілія Іванівна, завідувачка кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Коваленко Світлана Миколаївна, завідувачка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Шпичак Олег Сергійович, завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Кучеренко Людмила Іванівна, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Струс Оксана Євгенівна, доцент кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Алхалаф Малек Валід Ахмад

Дата прийняття: 04.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.011 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію аспіранта кафедри заводської технології ліків Алхалаф Малек Валід Ахмад на тему: «Розробка складу та технології таблеток цукрознижувальної дії з екстрактом імбиру лікарського».

Науковий керівник: завідувачка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Рубан Олена Анатоліївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Алхалафа Малека Валіда Ахмада

07.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету Алхалафа Малека Валіда Ахмада на тему: «Розробка складу та технології таблеток цукрознижувальної дії з екстрактом імбиру лікарського», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту