Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.031

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.031 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Здорик Олександр Анатолійович, доцент кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Євтіфєєва Ольга Анатоліївна, професорка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Васюк Світлана Олександрівна, завідувачка кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Назарова Олена Сергіївна, начальник відділу фармацевтичної розробки Акціонерного товариства «БІОЛІК», кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник.

Прийняття до розгляду дисертації Добрової Анни Олегівни

Дата прийняття: 05.10.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.031 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Добрової Анни Олегівни, технічного фахівця організації “Менеджмент Сайенсиз фор Гелс”, на тему: «Дослідження хімічної взаємодії та розробка методик контролю якості лікарських препаратів з доксицикліном та амоксициліном».

Науковий керівник: завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Георгіянц Вікторія Акопівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Добрової Анни Олегівни

08.11.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії технічного фахівця організації “Менеджмент Сайенсиз фор Гелс” Добрової Анни Олегівни на тему: «Дослідження хімічної взаємодії та розробка методик контролю якості лікарських препаратів з доксицикліном та амоксициліном», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту