Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.034

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.034 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Кошовий Олег Миколайович, професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, завідувачка кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ільїна Тетяна Василівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри природничих дисциплін для іноземних студентів та токсикологічної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професорка кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Умарова Улугбека Акбаровича

Дата прийняття: 05.10.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.034 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Умарова Улугбека Акбаровича, аспіранта кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету (до 31.08.2021 р.), на тему: «Фітохімічне дослідження продуктів комплексної переробки анісу звичайного».

Науковий керівник: завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Колісник Сергій Вікторович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Умарова Улугбека Акбаровича

09.11.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Умарова Улугбека Акбаровича, який тимчасово не працює, на тему: «Фітохімічне дослідження продуктів комплексної переробки анісу звичайного», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту