НФаУ: реквієм за загиблими

31 січня у Національному фармацевтичному університеті відбулося перше у 2023 році засідання Вченої ради. На ньому Alma Mater вшанувала пам`ять спiвробiтникiв, студентiв, випускникiв – представників університетської родини, які загинули, захищаючи Україну та пішли з життя у воєнному році.

На академічне зібрання НФаУ завітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він розповів про незламність Харкова та унікальні особливості городян, які попри все продовжують працювати на благо міста. Ігор Терехов поділився баченням міської адміністрації та громади щодо відбудови міста-героя Харкова, розповів про генеральний план розвитку Харкова, який нині розробляється у партнерстві з фахівцями із Великої Британії.

Харків – незламний, стійкий, і він знову повернеться до мирного життя як студентська й фармацевтична столиця України, вітчизняний освітньо-науковий та культурний центр, а Україна знову зможе назвати себе вільною і незалежною. Саме цього усі ми прагнемо, саме за це заплатило найвищу ціну героічне покоління українців, серед яких і представники академічної спільноти НФаУ.

 

Print Friendly, PDF & Email