Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.065

Здобувач ступеня: Веля Марія Іванівна

Тема дисертації: Розробка складу та технології м’якої лікарської форми з екстрактом маруни дівочої

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра заводської технології ліків  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Рубан Олена Анатоліївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.065 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 05.07.2023 р. № 50-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Половко Наталя Петрівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Гриценко Віта Іванівна, професор закладу вищої освіти кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Білоус Світлана Богданівна, завідувач кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Дроздова Анна Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.

Дисертація Велі М.І., підписана електронним підписом

Дисертація Велі М.І.

Відгук опонента Білоус С.Б., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Білоус С.Б.

Відгук опонента Дроздової А.О., підписаний електронним підписом

Відгук опонента Дроздової А.О.

Рецензія Вишневської Л.І., підписана електронним підписом

Рецензія Вишневської Л.І.

Рецензія Гриценко В. І.

Рецензія Гриценко В.І., підписана електронним підписом