Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.073

Здобувач ступеня: Зудова Євгенія Юріївна

Тема дисертації: Теоретичне та фітохімічне обґрунтування створення антигіпертензивного збору

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Хворост Ольга Павлівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.073 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Владимирова Інна Миколаївна, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бурда Надія Євгеніївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Тартинська Ганна Сергіївна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

13.02.2024 р. о 13-00  онлайн