Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.086

Здобувач ступеня: Дембіцька Еліна Сергіївна

Тема дисертації: Дослідження  антиалергічних та імуномодулюючих властивостей комбінованого рослинного засобу Десенфіт

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра нормальної та патологічної фізіології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри нормальної та патологічної фізіології Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Кононенко Надія Миколаївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.086 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Кіреєв Ігор Володимирович, завідувач  кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бутко Ярослава Олександрівна, завідувач кафедри   клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації  спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Деримедвідь Людмила Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри   фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua