Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.088

Здобувач ступеня: Ноздріна Альміра Аббяссівна

Тема дисертації: Соціально-економічні підходи до оптимізації фармацевтичного забезпечення хворих на вірусні гепатити

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра соціальної фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Волкова Аліна Вікторівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.088 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Зарічкова Марія Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри організації, економіки та управління фармацією Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Панфілова Ганна Леонідівна, завідувач кафедри   організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ткачова Оксана Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Кривов’яз Олена Вікторівна, завідувач кафедри фармації Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Трохимчук Віктор Васильович, професор закладу вищої освіти кафедри фармації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua