Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.087

Здобувач ступеня: Олефір Анастасія Ігорівна

Тема дисертації: Розробка складу та технології лікарського препарату протизапальної дії у формі трансдермальної терапевтичної системи

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.087 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Половко Наталя Петрівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Рубан Олена Анатоліївна, завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувач кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені
    О. О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Дроздова Анна Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я   України імені П.Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua