Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.089

Здобувач ступеня: Боднар Любов Анатоліївна

Тема дисертації: Дослідження з розробки самоемульгувальних композицій важкорозчинних лікарських речовин на прикладі симвастатину

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Половко Наталя Петрівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.089 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Рубан Олена Анатоліївна, завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Семченко Катерина Валентинівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ковалевська Інна В’ячеславівна, професор закладу вищої освіти кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Давтян Лена Левонівна, завідувач кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Белей Наталія Миколаївна, завідувач кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Контакти – councils@nuph.edu.ua