Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.090

Здобувач ступеня: Чернякова Валерія Олексіївна

Тема дисертації: Розробка методик контролю якості назальних розчинів та спреїв, виготовлених в аптеках

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Бевз Наталія Юріївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.090 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Перехода Ліна Олексіївна, завідувач кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Сидоренко Людмила Василівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Сич Ірина Анатоліївна, доцент закладу вищої освіти кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Васюк Світлана Олександрівна, завідувач кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Логойда Лілія Святославівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua