Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.091

Здобувач ступеня: Аль Саяснех Мохаммад

Тема дисертації: Розробка складу та технології ректального лікарського засобу з густим екстрактом моркви посівної

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Рубан Олена Анатоліївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.091 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Половко Наталя Петрівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бобрицька Лариса Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри   заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Сліпченко Галина Дмитрівна, доцент закладу вищої освіти кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Полова Жанна Миколаївна, завідувач кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua