Студент НФаУ 4 курсу Чуфицький Єгор, пройшов комплексний відбір і потрапив до освітньо-професійного курсу «Державотворець: молодь на варті змін»

СТУДЕНТСТВО НФаУ ДОСТАТНЬО ДОРОСЛЕ, ЩОБ ТВОРИТИ ДЕРЖАВУ!Студент 4 курсу групи КФм20(4,10д)-01 Чуфицький Єгор, пройшов комплексний відбір з понад 450 аплікантів і потрапив до 35 учасників Освітньо-професійного курсу «Державотворець: молодь на варті змін».

Програма проходила на базі Київської Школи Державного Управління ім. С. Нижного.

Обраним учасникам була надана унікальна можливість прослухати лекції від держслужбовців, політиків, представників громадських організацій та успішних бізнесменів.

Молоді державотворці відвідали велику кількість держустанов та знакових споруд Києва. Єгор мав унікальну змогу відвідати  Міністерство охорони здоров’я, де плідно поспілкувався з Заступницею міністра – Марією Карчевич та з міністром – Віктором Кириловичем Ляшком.

Було обговорено проблеми розвитку фармацевтичної освіти в Україні та перспективи клінічної фармації, запропоновано утворити Молодіжну Раду при МОЗ та створити концепт Медичного Кодексу України.