29 серпня 2023 року стартував започаткований у НФаУ освітній проєкт «Школа керівника практичної підготовки здобувачів вищої освіти»

Метою діяльності Школи є формування та розвиток професійної компетентності керівників практичної підготовки здобувачів вищої освіти від баз практики та кафедр Університету шляхом поглиблення і розширення їх професійних знань, умінь і навичок, оновлення їх теоретичних знань і практичних навичок для забезпечення ними кваліфікованого керівництва практичною підготовкою здобувачів.

Слухачами Школи стали співробітники аптечної мережі «Аптека 9-1-1». Захід відбувався за участю представників кафедр Університету, які керують практикою здобувачів.

З початком роботи Школи учасників привітали ректор Університету пані Алла КОТВІЦЬКА і Керівник Школи пані Вікторія КУЗНЄЦОВА і подякували присутніх за те, що вони знайшли час для зустрічі та висловили впевненість, що співпраця буде творчою, ефективною та результативною.

На першому семінарі учасники занурилися у світ практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету і познайомилися з процесами, які відбуваються в Університеті при організації і проведенні практики здобувачів.

Доповідь «Організація практичної підготовки здобувачів вищої освіти у Національному фармацевтичному університеті» представила пані Оксана БАРКОВСЬКА, кандидат фармацевтичних наук, керівник відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання НФаУ,

Доповідь складалася із 4 розділів. У першому розділі розглянуті теоретичні основи практичної підготовки: історичні періоди становлення й розвитку практичної підготовки, нормативно-правова база, термінологія, функції, етапи, види і напрями практичної підготовки

Другий розділ присвячений організаційному, інформаційному та аналітичному забезпеченню практичної підготовки, представлена організаційна структура з практичної підготовку у НФаУ, система розподілу на практику та електронні сервіси для учасників процесу.

У третьому розділі надані умови забезпечення ефективного керівництва практичною підготовкою. А останній, четвертий розділ присвячений організаційним питанням діяльності освітнього проєкту «Школа керівника практичної підготовки»

Згідно з Календарно-тематичним планом Школи для слухачів заплановано 9 навчальних семінарів тривалістю 15 академічних годин, задіяно 13 спікерів – представники 9 кафедр, 3 структурних підрозділів НФаУ,  ІПКСФ НФаУ; охоплено три напрями практичного навчання: виробнича практика, інтернатура, працевлаштування; представлено організаційні, юридичні, психологічні аспекти.

Від професорсько-викладацького складу та студентства Національного фармацевтичного університету висловлюємо велику вдячність засновнику аптечної мережі «Аптека 9-1-1» пану Сергію Ашотовичу Данієляну і  високопрофесійному колективу за допомогу, всебічну підтримку, взаєморозуміння у вирішення будь-яких питань.