Технології парфумерно-косметичних засобів

заочна; 5 років 6 місяців
Місце працевлаштування
  • аптеки
  • підприємства з виробництва парфумерно-кометичної продукції
  • органи стандартизації та сертифікації
  • лабораторії з контролю якості парфумерно-кометичних засобів та засобів побутової хімії
  • косметологічні клініки
  • салони краси
Факультет медико-фармацевтичних технологій

«Краса врятує світ» – аксіома, відома усім, і цю красу подаруєте світу саме ви, майбутній провізор-косметолог!

Косметологія – одна з найприбутковіших галузей сучасного виробництва. Але для її стрімкого розвитку конче необхідні освічені, висококваліфіковані фахівці. Саме брак добре підготовлених кадрів для всіх сфер діяльності вітчизняної парфумерно-косметичної галузі є актуальною проблемою, що потребує негайного вирішення. Вперше в Україні підготовку фахівців за спеціальністю «Технології парфумерно-косметичних засобів» започаткував Національний фармацевтичний університет.

Підготовка студентів здійснюється за сучасними навчальними планами із використанням новітніх методик, урахуванням закордонного досвіду і потреб сучасності. Базова підготовка провізора-косметолога разом з типовими для провізорів дисциплінами включає цілий ряд нових професійно орієнтованих дисциплін, таких як основи практичної косметології, аптечна технологія лікарських та косметичних засобів, дерматологія, клінічна косметологія, аромологія, технологія парфумерно-косметичних препаратів промислового виробництва, основи фітокосметики, основи косметичної хірургії, косметична хімія, стандартизація та контроль якості парфумерно-косметичних засобів та ін.

Особлива увага приділяється практичній підготовці студентів, у процесі якої майбутні фахівці мають змогу під керівництвом досвідчених професіоналів розробляти склад і технологію нових косметичних засобів різної форми випуску, надавати консультативну допомогу при раціональному виборі засобів лікувальної косметики, розробляти схеми догляду за шкірою та її придатками з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, проводити різноманітні косметичні процедури, в тому числі з використанням апаратних методів лікування косметичних вад шкіри та її придатків тощо.