Відбулися березневі мовні клуби в Національному фармацевтичному університеті

📌05 березня був проведений клуб “Говоримо українською” 🇺🇦 присвячений 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка,  видатного українського поета, письменника і художника.

На цьому засіданні було не тільки згадано творчу спадщину великого Кобзаря, але й проведена підготовка до іспиту з володіння державною мовою методистом кафедри, кандидатом філологічних наук, доцентом – Лисенко Наталією Олександрівною.

📌Також в цьому місяці відбувся Upgrade ⬆️ проєкту

“Speaking club”. За чисельними зверненнями від здобувачів вищої освіти університету та у зв’язку з тим, що незабаром на студентів НФаУ чекає складання ЄДКІ «КРОК-1» був запропонований ОНОВЛЕНИЙ ФОРМАТ клубу: “English club: vocabulary for KROK-1”

Підготовку до іспиту було розпочато з 12 березня, тема  1 клубу: “Освітня  компонента Microbiology”.

‼️Засідання відбуватимуться щосереди о 16:30. Записи можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1R84kIZJ-sH7wWxwqqt0KT8ymukA5E-ns

📌19 березня відбувся заключний клуб «Говоримо українською» в цьому семестрі.

🇺🇦 Тема: “Еволюція українського правопису: історія, сучасний стан, використання правил рідної мови в медіапросторі”

На захід була запрошена гостя: Марія Белла Бейгель – мовознавець, фахівець з літератури та літературного редагування. Провідний фахівець відділу по роботі зі студентством Харківського обласного центру молоді.

Впевнені, що подібні ініціативи сприяють створенню дружньої та багатогранної атмосфери в університеті та підтримують розвиток академічної спільноти Національного фармацевтичного університету.