З 11 по 22 вересня 2023 р. кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри Технологій фармацевтичних препаратів Дмитро Солдатов відвідав Опольський Університет у Польщі

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Успішно завершено участь представника Національного фармацевтичного університету в міжнародному проєкті!

З 11 по 22 вересня 2023 року кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри Технологій фармацевтичних препаратів Дмитро Солдатов відвідав Опольський Університет у Польщі в рамках заходу «Intensive English language course». Ця подія була організована як частина проєкту «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM».

Під час проведення стажування він успішно покращив свої мовні навички та отримав сертифікат, підтверджуючи свій успішний закінчений курс.

Метою цього заходу було підвищення компетентності та розвиток мовних навичок, необхідних для встановлення міжнародної співпраці, проведення спільних науково-дослідницьких проєктів та сприяння академічній взаємодії.

У заході брали участь 15 представників 6 університетів України.
Продовження співпраці в рамках Альянсу FORTHEM дозволяє розвивати міжнародні зв’язки та проводити стажування як для здобувачів, так і для співробітників нашого Університету.