10-16 травня 2015 р. Закордонне стажування співробітників кафедри фізіології та анатомії людини за тематикою «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно положень європейських кваліфікаційних рамок», Польща, м. Лодзь

З 10 по 16 травня 2015 року доценти кафедри фізіології та анатомії людини НФаУ: Єрьоменко Римма Фуатівна та Должикова Олена Вікторівна взяли участь у закордонному стажуванні для викладачів вищої школи “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”, яке проходило у рамках Європейських кваліфікаційних рамок – рамка кваліфікацій європейського простору вищої освіти та Європейська рамка кваліфікацій для навчання протягом життя (Lifelong Learning Programme) у складі групи учасників стажування з різних ВУЗів України.

Організатори проекту: Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь, Польща.

За результатами стажування:

• Отримані дипломи про стажування;
  • Укладено угоду про співробітництво між НФаУ (м. Харків, Україна) та Університетом Інформатики та Мистецтв (м. Лодзь, Польща).
  • Досягнута домовленість про співпрацю та наукову діяльність, спільну участь у міжнародних освітніх та наукових проектах.
  • Досягнута домовленість про проведення за участю Сторін наукових, науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів, круглих столів та ін.

16.05.2015 lods polsh (1)

16.05.2015 lods polsh (2)

16.05.2015 lods polsh (3)

16.05.2015 lods polsh (4)