01 вересня 2021 р. відбулося відкриття навчально-тренінгового центру ветеринарної медицини

01 вересня в Національному фармацевтичному університеті, у рамках підготовки до 100-річного ювілею, відкрито інноваційний навчально-тренінговий центр ветеринарної медицини.

Центр створено для відпрацювання практичних навичок студентів спеціальності Ветеринарна медицина. Центр укомплектований сучасним обладнанням та наочними матеріалами: потужною холодильною камерою для зберігання біологічного матеріалу, системами клімат-контролю; також придбані натуральні скелети дрібних домашніх тварин, продумано і реалізовано створення зручної, просторої, світлої секційної зали.

Учасників заходу привітали ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька, декан факультету медико-фармацевтичних технологій Ольга Набока, завідувач кафедри ветеринарної медицини та фармації, Дмитро Морозенко.

Під час урочистостей студенти освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» Наріманішвілі Діана, Жердєва Лідія, Треба Міла отримали іменні стипендії від ТМ «Шиншилка».

Матеріал за посиланням: Відкриття навчально-тренінгового центру ветеринарної медицини