16 грудня 2020 р. відбулася зустріч ректора НФаУ А. А. Котвіцької зі студентами першого курсу факультету медико-фармацевтичних технологій і факультету фармацевтичних технологій та менеджменту

16 грудня у форматі online була проведена зустріч ректора НФаУ, професора А. А. Котвіцької зі студентами першого курсу факультету медико-фармацевтичних технологій та факультету фармацевтичних технологій та менеджменту «Перші 100 днів у НФаУ».

У зустрічі взяли участь 172 студента.

На захід були запрошені проректори, декан факультету медико-фармацевтичних технологій О. І. Набока, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Н. В. Живора, керівники структурних підрозділів, представники студентського парламенту НФаУ, куратори академічних груп І курсу.

Першокурсники, які через карантинні обмеження, перебували у аудиторіях університету лише місяць, а нині навчаються дистанційно, мали нагоду детально познайомитися зі своєю Alma mater, перспективами навчання, додатковими можливостями для розвитку і реалізації наукових, творчих, спортивних здібностей тощо.

Студенти 1 курсу взяли активну участь у діалозі та отримали відповіді на всі питання, що їх хвилювали.