19 квітня 2024 р. проведений науково-практичний семінар до Дня проліска «Первоцвіти: збереження та раціональне використання»

Науково-практичний семінар до Дня проліска

ПЕРВОЦВІТИ: ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ

19 квітня 2024 року проведений науково-практичний семінар до Дня проліска «Первоцвіти: збереження та раціональне використання».

У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та запрошені гості.

Захід розпочався з вітального слова проректора ЗВО з НПР професора Інни Владимирової. Далі було представлено інформаційне відео від Студентського наукового товариства, яке містило відомості про поширення, хімічний склад, застосування пролісок.

На семінарі була представлена доповідь Федько Романа Миколайовича, кандидата біологічних наук, завідувача відділу екології і фармакогнозії Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України та Шевченко Тетяни Леонідівни, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника відділу екології і фармакогнозії Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, присвячена первоцвітам України.

На заході також було підведено підсумки студентської вікторини «Пролісок: символ надії», учасниками якої стали 38 здобувачів вищої освіти 1-5 курсів освітніх програм «Фармація» (магістратура, доктор філософії), «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Клінічна фармація», «Біотехнологія», «Хвороби дрібних домашніх тварин», «Лабораторна діагностика», «Фізична терапія».

Дипломи I ступеня отримали:

• Анна ІВАНОВА, ОП «Фармація»
  • Любов БОДНАР, ОП «Фармація» PhD
  • Катерина ЛАБОГА, ОП «Фармація»
  • Олександра ОРЛОВСЬКА, ОП «Фармація»
  • Богдана ДУБИНА, ОП «Фармація»
  • Яна САУСТЯН, ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів»
  • Катерина БЛАГОВІСНА, ОП «Фармація» PhD

Дипломи II ступеня отримали:

• Дмитро МУРАЛЬ, ОП «Фармація» PhD
  • Дмитро ЧУМАЧЕНКО, ОП «Фармація» PhD
  • Марія СЄВЄРІНОВА, ОП «Технології парфумерно-косметичних засобів»курс
  • Вікторія ВАСИЛЬЧЕНКО, ОП «Фармація»
  • Софія ІЛЬЇНА, ОП «Фармація» PhD
  • Марія ПЕТРЕНКО, ОП «Фармація»

Дипломи III ступеня отримали:

• Вікторія ВЕРХОВОД, ОП «Фармація» PhD
  • Євгенія КОМІССАРОВА, ОП «Лабораторна діагностика»
  • Андрій КОПТЄЛОВ, ОП «Фармація» PhD
  • Ірина ГОРЮНОВА, ОП «Клінічна фармація»
  • Інна ДУБІНА, ОП «Фізична терапія»

Переможці та усі учасники отримали у подарунок електронну книгу атлас-визначник «Трав’янисті рослини України» (С.С. Морозюк, В.В. Протопопова).

Вітаємо учасників і переможців студентської вікторини!

Презентація_(*.pdf)