18 грудня 2023 р. відбулась зустріч в.о. ректора Алли Котвіцької з деканом Сумського національного аграрного університету

18 грудня 2023 р. відбулась зустріч в.о. ректора Алли КОТВІЦЬКОЇ з деканом Сумського національного аграрного університету Олександром НЕЧИПОРЕНКО.

На зустрічі також були присутні проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи Інна ВЛАДИМИРОВА, декан факультету медико-фармацевтичних технологій Ольга НАБОКА та гарант освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин» доцент Євгенія ВАЩИК. Обговорили перспективи співробітництва в освітній та науковій сферах, укладено домовленість щодо підписання договору про співробітництво між університетами.

Також в рамках візиту була представлена матеріальна база університету, що забезпечує реалізацію освітньої програми «Хвороби дрібних домашніх тварин»: завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології Наталія ФІЛІМОНОВА представила навчально-тренінгові аудиторії кафедри та можливості Науково-дослідної лабораторії мікробіологічних та імунологічних досліджень; заступник директора Навчально-наукового інституту прикладної фармації Тетяна ЮДКЕВИЧ ознайомила з матеріальною базою Науково-дослідної лабораторії медико-біологічних досліджень.