100 днів в НФаУ: МОТИВАЦІЯ ТА ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЯ

19 грудня 2022 року в День Святого Миколая🎅 відбулася традиційна передноворічна зустріч ректора НФаУ проф. Алли Котвіцької зі студентами 1-го курсу.
Під час заходу Алла Анатоліївна представила проректорський і деканський корпус університету, акцентувала увагу на цінностях і традиціях Alma mater.
Під час заходу було представлено дайджест подій та івентів за 100 днів НФаУ та відзначено першокурсників, які вступили до університету з найвищими балами НМТ.
Активну участь у підготовці заходу взяв актив Студентського самоврядування.
ФАКУЛЬТЕТ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ представила студентка 2 курсу Аміра Авад.
ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – голова студентського самоврядування Іван Капріор, студент 3 курсу.
Про  ФАКУЛЬТЕТ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ розповів студент 3 курсу Чуфицький Єгор.
19 грудня 2022 р. в День Святого Миколая відбулася традиційна передноворічна зустріч ректора проф. Алли Котвіцької зі студентами 1-го курсуВідео-марафон
На зустрічі панувала діалогова форма спілкування, високий рівень комунікативних зв’язків: студенти активно задавали запитання ректору, поділилися своїми враженнями про 100 днів їх перебування в університеті.
Першокурсники зазначили, що їх очікування підтвердились, їм подобається навчання в НФаУ, однак мають віру та бажання зайти в аудиторії під мирним небом Харкова
#НФаУ_освіта_з_традиціями