19 жовтня 2022 р. в НФаУ відбувся перший тренінг в рамках проєкту THEA Ukraine X. Multiplication Trainings for Higher Education Administrators in Ukraine

Проект THEA Ukraine X координує Wandelwerk Центр забезпечення якості та Удосконалення FH Münster (Німеччина). Його мета – розвивати регіональний потенціал в галузі управління наукою та вищою освітою з акцентом на інтернаціоналізацію останньої, та сприяння плідному обміну між українськими та німецькими вченими.

Проєктну заявку НФаУ «Розробка стратегії інтернаціоналізації університету» було відібрано до 7 учасників із 200 поданих заявок. В рамках проєкту заплановано 2 тренінги, перший із яких відбувся 19 жовтня у складі робочої групи:

🔸 Голова робочої групи – проф. Інна Владимирова

🔸 Заступник голови робочої групи (тренер) – Галина Григорів

🔸 Представники адміністрації: доц. Ольга Герасимова, помічник ректора Вікторія Журенко

🔸 Представники завідувачів кафедр: проф. Ірина Журавель, проф. Олена Рубан, проф. Вікторія Георгіянц, проф. Олександр Кухтенко

🔸 Представники викладачів: доц. Марина Халавка, доц. Ольга Михайленко, ас. Ірина Сурікова, ас. Олена Бевз

🔸 Представники студентів: студент 5 курсу Богдан Мисан, голова СНТ Кирило Чорноволенко, аспірант Аліна Шпичак, аспірант Інна Власова

Учасники обговорили стратегічне планування як процес, його переваги та недоліки, та основні напрямки інтернаціоналізації університету. Професорка Каразінського університету Ірина Гонтарева презентувала доповідь про SWOT аналіз, який буде надалі зроблений учасниками щодо міжнародної діяльності НФаУ.