ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

20 квітня 2023 р. продовжила роботу ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Інна ВЛАДИМИРОВА привітала конкурсантів, членів конкурсної комісії та учасників. Голова Ради молодих вчених університету Ірина СУРІКОВА  представила результати I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей згідно програми конференції.

Переможцями зі спеціальності «Біотехнологогії та біоінженерія» стали:

• 1 місце: Зубков Олександр «Створення біоматеріалу на основі грибного міцелію», науковий керівник: Калюжна О.С., к. фарм. н., доц.
  • 2 місце: Кулеш Анастасія «Дослідження умов культивування Chlorella vulgaris як тест-об’єкта для біотестування», науковий керівник: Стрілець О.П., д. фарм. н., проф.
  • 3 місце: Манжос Олександра «Розробка технології жувальних цукерок з функціональними компонентами», науковий керівник: Азаренко Ю.М., к. фарм. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» стали:

• 1 місце: Лобода Катерина «Цукровий діабет: особливості ранньої клініко-лабораторної діагностики», науковий керівник: Єрьоменко Р.Ф., д. біол. н., проф.
  • 2 місце: Середа Анастасія «Діагностика та лікування гострої дихальної недостатності», науковий керівник: Матвійчук О.П., к. біол. н.

Переможцем зі спеціальності «Раціональне природокористування» став:

• 1 місце: Гуторка Микита «Одержання прісної води із продуктів життєдіяльності людини з використанням прямого осмосу», науковий керівник: Криськів О.С., к. фарм. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Право» стали:

• 1 місце: Мисочка Вероніка «Аналіз правових засад проведення фармацевтичної та фармакологічної експертизи», науковий керівник: Болдарь Г.Є., к. юрид. н., доц.
  • 2 місце: Митрович Оксана «Договір про сурогатне материнство», науковий керівник: Коляда Т.А., к. юрид. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Психологія» стали:

• 1 місце: Орленко Юлія «Дослідження лідерських якостей здобувачів фармацевтичної освіти», науковий керівник: Тетерич Н.В., к. фарм. н., доц.
  • 2 місце: Скаковська Дар’я «Вплив емоційного стану на засвоювання природничих освітніх компонент та мотивацію здобувачів освіти в форматі онлайн навчання під час воєнного стану», науковий керівник: Шейкіна Н.В., к. біол. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Історія» стали:

• 1 місце: Чуфицький Єгор, Кахніашвілі Анастасія, Матус Тетяна «Будівлі НФаУ – пам’ять поколінь», наукові керівники: Іванова К. А., д. філос. н, проф., Садовніков О. К., к. філос. н., доц. Хіріна Г. О., к. істор. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Менеджмент організацій» стали:

• 1 місце: Ніколаєва Анастасія «Вдосконалення маркетингових інструментів просування медичних послуг в закладі охорони здоров’я», науковий керівник: Гладкова О. В., к. екон. н., доц.
  • 2 місце: Ложечка Ангеліна «Аналіз впровадження роботизації в аптечних закладах», науковий керівник: Попова І.А., к. екон. н., доц.
  • 3 місце: Федотова Валерія «Розробка пропозицій щодо розвитку фармацевтичного ринку в умовах COVID-19», науковий керівник: Попова І.А., к. екон. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Підприємництво» стали:

• 1 місце: Зливко Юлія «Вдосконалення якості обслуговування споживачів аптеки ТОВ “Галатея”», Коваленко С.М., д. фарм. н., проф.
  • 2 місце: Машкіна Олександра «Удосконалення сервісного обслуговування на підприємстві», науковий керівник: Шуть О. Ю., к. фарм. н.
  • 3 місце: Лазько Анастасія «Пошук шляхів розвитку підприємницької діяльності в Україні», науковий керівник: Глєбова Н.В., к. екон. н., доц.

За ініціативою членів конкурсної комісії була запроваджена відзнака «За глибину і складність наукових досліджень у галузі менеджменту», яку отримала Дьякова Аніта «Удосконалення та розвиток комунікативної компетентності керівника», науковий керівник: Ковальова В.І., к. екон. н., доц.

Переможцями зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» стали:

• 1 місце: Бервінова Віра «Управління залученістю персоналу у закладі охорони здоров’я», науковий керівник: Братішко Ю.С., д. фарм. н., доц.
  • 2 місце: Тимошенко Антон «Дослідження поширеності синдрому емоційного вигорання у фармацевтичних фахівців», науковий керівник: Лебедин А.М., к. фарм. н., доц.

Переможцем зі спеціальності «Антикризовий менеджмент» став:

• 1 місце: Ткачук Богдан «Розробка моделі антикризового управління закладом охорони здоров’я», науковий керівник: Посилкіна О.В., д. фарм. н., проф.

Переможцем зі спеціальності «Публічне управління і адміністрування» стала:

• 1 місце: Кузніцова Світлана «Особливості управління професійною етикою в адміністративній діяльності керівника організації», науковий керівник: Глєбова Н.В., к. екон. н., доц.

Переможцем зі спеціальності «Управління е-бізнесом та смарт-технологіями» стала:

• 1 місце: Ткаченко Таїсія «Управління логістичними бізнес-процесами фармацевтичної компанії в умовах цифровізації», науковий керівник: Лісна А.Г., к. фарм. н., доц.

Переможцем зі спеціальності «Управління проєктами і програмами» стала:

• 1 місце: Ковальська Олена «Управління часовим ресурсом проєкту закладу охорони здоров’я», науковий керівник: Деренська Я.М., к. екон. н., доц.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо нових наукових досягнень!