20 квітня 2023 р. відбулася третя зустріч проєкту «Випускник НФаУ: історії успіху» за темою «Клінічні дослідження – актуально та експериментально»

Розпочала захід проректор Вікторія КУЗНЄЦОВА з вітальним словом від ректора Алли КОТВІЦЬКОЇ.

Помічник ректора Ольга НАЗАРКО, модератор проєкту, представила спікерів зустрічі:

• Карина ГОРДЕЙ, випускниця 2016 року, шлях якої розпочався ще з коледжу НФаУ, а потім університет, аспірантура, захист дисертації, праця викладачем на кафедрі ботаніки. Наразі Карина займає посаду менеджер клінічних досліджень у компанії Інтего груп. Розповіла про специфіку своєї роботи та про вимоги для цієї посади.
  • Юлія ГРИЦУН, випускниця 2006 року зі своєю фармацевтичною історією: фармацевт, завідуюча аптеки в мережі «Добрий доктор», клінічний провізор, директор кампанії клінічних досліджень. Знайомство з лікарем в клініці пластичної хірургії обернулося дороговказом у світ клінічних досліджень. Студентам розкрила горизонти в клінічних дослідженнях, поділилася цікавими історіями професійного становлення.
  • Наталія ГУБАНОВА та її чоловік Віталій БОРНУС випускники НФаУ 2006 року, які нині проживають у м.Кембридж (Англія). Наталія з династії фармацевтів, кар’єра якої розпочалась з лаборанта на кафедрі клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ. Працювала фармацевтичним представником, згодом потрапила до клінічних досліджень на посаду клінічний монітор. Родина клінічних фармацевтів має професійні здобутки, четверо дітей і потужно займається волонтерством для ЗСУ та УКРАЇНИ.

Як завжди цікаво, змістовно! Дякуємо ВИПУСКНИКИ!
Все буде Україна!

Слухайте нас на ПОДКАСТ НФаУ.