19 квітня 2023 р. розпочала роботу ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

19 квітня 2023 р. розпочала роботу ХХІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ».

З вітальним словом виступила проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна ВЛАДИМИРОВА, яка окреслила важливість наукової складової для закладу вищої освіти і зазначила, що практично всі науковці Національного фармацевтичного університету починали зі Студентського наукового товариства, де робили «перші кроки у науці». І тепер вже формують свої наукові школи і готують майбутніх науковців.

Привітала учасників конференції і голова Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації професор Олександра МАНДИЧ, яка акцентувала увагу, що саме спільними проєктами, науковими досягненнями, активною студентською і небайдужою громадською позицією ми на освітянському і науковому просторі робимо свій вклад у перемогу країни.

Завідувач кафедри біотехнології професор Наталя ХОХЛЕНКОВА представила результати комплексної олімпіади НФаУ освітньої програми «ПРОМИСЛОВА БІОТЕХНОЛОГІЯ».

Переможцями стали:

1 місце: Зубков Олександр,

2 місце: Кащенко Олексій,

3 місце: Чаркова Анастасія.

Всі учасники олімпіади отримали подарунки від кафедри.

З вітальним словом для учасників конференції виступила куратор Благодійної організації «Благодійний фонд «Промислова спільнота України» Світлана ГАВРИЛЕНКО, яка є постійним партнером університету. Компанія презентувала переможцям олімпіади подарункові сертифікати на 3000 грн, 2000 грн і 1000 грн за перше, друге та третє місце відповідно.

Інна ВЛАДИМИРОВА представила учасникам новий проєкт університету – конкурс «Кращий студент Національного фармацевтичного університету», який буде проводитись за 12 номінаціями, що охоплюють освітню, наукову складову, культурну, волонтерську, громадську діяльність тощо.

Голова Студентського наукового товариства (СНТ) Олена МАЛА анонсувала про старт конкурсу «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки» і запросила до участі. Крім того, Олена МАЛА разом із представниками СНТ – Марія ЛИТВИНОВА, Анастасія РИЖУК, Марія ЯРЕМЕНКО, Марія ПЕТРЕНКО – підготували інформаційне відео до Міжнародного дня проліска, що відзначається 19 квітня.

Голова Ради молодих вчених університету Ірина СУРІКОВА представила результати I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Згідно програми конференції, сьогодні були представлені доповіді дев’яти конкурсних робіт зі спеціальності «Фармація, промислова фармація».

Переможцями стали:

1 місце: Альбіна Черкасова «Розробка складу, технології та дослідження бальзаму-маски аплікаційного нанесення для лікування себорейного дерматиту шкіри голови», науковий керівник: Коноваленко І.С., к.фарм.н.

2 місце: Вікторія Федорунько «Дослідження впливу допоміжних речовин на фармакотехнологічні властивості маси для таблетування з сухими екстрактами Вітанії та чебрецю», науковий керівник: Ковалевська І.В., д.фарм.н., проф.

3 місце: Тетяна Яхно «Аналіз обізнаності населення щодо раціонального споживання антибактеріальних лікарських засобів», науковий керівник: Волкова А.В., к. фарм. н., доц.

За ініціативою членів конкурсної комісії була запроваджена відзнака «За глибину і складність хіміко-аналітичних наукових досліджень», яку отримала Вікторія Гуріна за роботу «Оцінка впливу “зелених” методів попередньої обробки посівного матеріалу на вміст фармакологічних маркерів: українська лаванда», наукові керівники: Георгіянц В.А., д. фарм. н., проф., Михайленко О.О., к. фарм. н., доц.

За підтримки постійного партнера університету фармацевтичної компанії «ANANTA MEDICARE» та комерційного директора Рани БРИДЖЕНДРИ усі учасники конкурсу отримали цінні подарунки. Переможці отримали повербанки, учасники один із найкращих бестселерів усіх часів книгу „7 звичок надзвичайно ефективних людей” ® (The 7 Habits of Highly Effective People®)  було продано у більш, ніж 25 мільйонах примірників 40 мовами світу, і вона залишається однією із художніх книг, які є найкращими бестселерами за всю історію людства. А також дипломи і сертифікати учасників.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу! Бажаємо подальших наукових досягнень і перемог!