23 березня 2023 р. в відбулася лекція від стейкхолдера на тему «Рідинна хроматографія в аналізі лікарських засобів»

23.03.2023 р. в рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація»  було запрошено  хіміка-аналітика з фармацевтичної розробки R&D центру АТ «Київмедпрепарат», яке є партнером Корпорації «Артеріум» Тимофієнка Михайла із лекцією «Рідинна хроматографія в аналізі лікарських засобів».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти 2 та 3 курсів освітньої програми «Фармація», а також 3 та 4 курсів освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» та науково-педагогічні працівники структурних підрозділів Національного фармацевтичного університету.

Лекція складалась з двох частин, перша частина була присвячена загальній характеристиці методу рідинної хроматографії та вимогам до обладнання, розчинників і умов проведення аналізу. На другій частині лектор приділив увагу особливостям розробки методик контролю якості лікарських засобів з використанням методу рідинної хроматографії.

Наприкінці лекцій Михайло Тимофієнко обґрунтовано відповів на всі запитання, що виникли у слухачів.

Відповідальні кафедри за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства – кафедра фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Георгіянц, доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Бевз), кафедра медичної хімії(завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор  Ліна Перехода,  асистентка, кандидат фармацевтичних наук Олена Бевз) та кафедра загальної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ірина Журавель,  доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Ольга Антоненко).