26 листопада 2020 р. проведено міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії»

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Технологічні та біофармацевтичні аспекти створення лікарських препаратів різної направленості дії» відбулася на базі кафедр заводської технології ліків і технології ліків Національного фармацевтичного університету.

Робота конференції здійснювалася за такими напрямами:

• Проблеми та перспективи створення лікарських препаратів різної спрямованості дії (лікувально-косметичних, гомеопатичних та ветеринарних).
  • Сучасна технологія екстемпорального виготовлення ліків.
  • Оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів у різних лікарських формах.
  • Технологія та контроль якості парфумерно-косметичних засобів.
  • Інформаційні технології, автоматизація наукових досліджень із розробки лікарських засобів.
  • Створення нутрицевтичних засобів та виробів медичного призначення.
  • Дослідження і стандартизація біологічно активних сполук.
  • Організаційно-економічні аспекти діяльності фармацевтичних підприємств у сучасних умовах.
  • Маркетингові дослідження сучасного фармацевтичного ринку.
  • Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин.
  • Нанотехнології у фармації.
  • Сучасна біотехнологія.

У конференції взяли участь 588 науковців, викладачів і здобувачів вищої освіти із понад 20 ЗВО, наукових установ та закладів практичної фармації зарубіжжя та України: The University of Georgia, Інститут фармакохімії Тбіліського Медичного університету (м. Тбілісі, Грузія), Ташкентський фармацевтичний інститут, Ташкентська медична академія (м. Ташкент, Узбекистан), Національний фармацевтичний університет, Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ, ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, АТ «Біолек», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Національний університет харчових технологій, Київський національний університет технологій та дизайну, ННЦ «Інститут біології та медицини», КНУ імені Тараса Шевченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний авіаційний університет, Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України, Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Київський національний університет технологій та дизайну, ТОВ «Біотестлаб», Департамент охорони здоров`я (виконавчого органу Київської міської ради) Київської міської державної адміністрації, Фоззі Фарм, аптека «Біла ромашка», Запорізький державний медичний університет, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, Національний університет «Львівська політехніка», ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України, Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова, Івано-Франківський національний медичний університет, ТОВ Кусум Фарм, Дніпровський державний аграрно-економічний університет.

Матеріали конференції розміщено на сайтах кафедр технології ліків та заводської технології ліків у розділах «Конференції кафедри».

Дякуємо всім колегам, що знайшли можливість взяти участь у роботі  конференції!

Сподіваємося на подальшу співпрацю!