4 квітня 2023 р. відбувся III етап Циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час. Охорона здоров’я. Фармацевтика»

Алла Котвіцька, в.о. ректора Національного фармацевтичного університету,  Інна Владимирова, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор взяли участь у III етапі Циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час. Охорона здоров’я. Фармацевтика», що відбувся за ініціативи Офісу підтримки вченого 4 квітня 2023 р.

У рамках заходу представники провідних закладів вищої освіти мали можливість долучитися до дискусії та представити власне бачення вирішення проблем за напрямками відновлення України повоєнного та післявоєнного періоду.

Алла Котвіцька взяла участь в обговоренні законопроекту про самоврядування у сфері охорони здоров’я, який Міністерство охорони здоров’я представило на громадське обговорення. Відзначила актуальність та своєчасність впровадження засад медичного та фармацевтичного самоврядування як важливої складової ефективної та стійкої системи охорони здоров’я України.

Серед учасників круглого столу в обговоренні даного законопроєкту також взяли участь Ігор Гущук, завідувач кафедри громадського здоров`я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія та Владислав Бондаренко, доцент кафедри судової медицини, медичного правознавства імені засл. проф. М.С. Бокаріуса Харківського національного медичного університету.

Одним із питань круглого столу стало обговорення належної якості вищої освіти. в.о. ректора Національного фармацевтичного університету професор Алла Котвіцька представила учасникам круглого столу досвід впровадження дистанційних технологій навчання, який реалізується в університеті з 2007 року.

Зацікавленість учасників також викликав запроваджений в університеті стипендіальний проєкт, що реалізується за підтримки провідних фармацевтичних компаній України. Проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова представила основні етапи впровадження стипендіального проєкту в університеті.

Голова Ради молодих вчених Міністерства освіти і науки України професор Олеся Ващук запросила в.о. ректора університету Аллу Котвіцьку взяти участь у круглому столі, присвяченому розвитку освіти і науки, що відбудеться 12 квітня 2023 р.