06 березня 2024 р.  делегація від НФаУ взяла участь у Інформаційному дні для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я

Інформаційний день для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я

6 березня 2024 р.  делегація від НФаУ – в. о. ректора Алла Котвіцька, проректор з НПР Інна Владимирова, начальник центру міжнародної профорієнтації та зовнішніх відносин Галина Григорів – взяла участь у Інформаційному дні для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я.

Захід відбувся за участі Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, заступника Міністра освіти і науки України Михайла Винницького, заступника Міністра освіти і науки України Дениса Курбатова, начальника управління медичних кадрів, освіти і науки Міністерства охорони здоровʼя України Сергія Убогова. Спільний з «Офісом Горизонт Європа» захід був присвячений дослідженням та грантовим програмам, а також питанням медичної освіти – змінам у підготовці в інтернатурі, умовам вступу на 2024/2025 н.р., реорганізації роботи університетських клінік.

Із доповідями виступили керівництво та фахівці Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Національного фонду досліджень України, «Офіс Горизонт Європа в Україні», «Національний Еразмус + офіс в Україні», Національної служби охорони здоров’я України, Галузевої ради з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я України, Інституту психічного здоров’я НМУ ім. О. О. Богомольця.