Національний фармацевтичний університет став членом Конвенції Фармакопеї США

Національний фармацевтичний університет з 2010 року має статус спостерігача Фармакопеї США.

Цей статус надано нашому університету з урахуванням активної позиції та внеску науковців університету у розбудову фармакопейної системи якості в Україні за рекомендацією директора ДФУ проф. Олександра Гризодуба.

Протягом цих років Фармакопея США надавала можливості науковцям та студентам приймати участь у програмах visiting scientist, stakeholder forum, за підтримки Фармакопеї США група студентів та аспірантів пройшла короткострокове стажування у штаб-квартирі USP у США.

Науковці НФаУ (проф. Вікторія Георгіянц, проф. Олександр Здорик, доц. Леся Савченко) залучені до процесу гармонізації світових фармакопей, що відбувається під егідою ВООЗ, в напрямку Compounding.

Активна позиція науковців НФаУ сприяла тому, що в 2023 році USP змінило статус нашого університету зі спостерігача на члена Конвенції, що надає право голоса при прийнятті конвенцією рішень.

Представником НФаУ у Конвенції USP є завідувач кафедри фармацевтичної хімії, професор Вікторія Георгіянц. Планується розширення участі викладачів та студентів НФаУ у волонтерських проєктах USP.

Національний фармацевтичний університет став членом Конвенції Фармакопеї США