Факультет з підготовки іноземних громадян

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків)

Попов Сергій Борисович, доктор медичних наук, професор.

Тел. / факс: (057) 706-20-79

E-mail: interdep@nuph.edu.ua

Декан факультету з підготовки іноземних громадян

Горячий Володимир Дмитрович, кандидат хімічних наук, доцент.

Тел.: (057) 706-30-96

Факс: (057) 706-20-79

Е-mail: indek@nuph.edu.ua

Заступники декана:

Грудько Володимир Олексійович, кандидат фармацевтичних наук, доцент

Заступник декана факультету з підготовки іноземних громадян

Ленчик Л.В. фотоЛенчик Лариса Володимирівна кандидат фармацевтичних наук, доцент

тел./факс: +38(057) 706-30-96
e-mail: indek@nuph.edu.ua

Kovalenko_Zoya_IvanovnaКоваленко Зоя Іванівна кандидат хімічних наук, доцент

тел./факс: +38(057) 706-22-53
e-mail: training@nuph.edu.ua

Національний фармацевтичний університет – найбільший вищий навчальний заклад Європи з підготовки кваліфікованих кадрів в галузі фармації.

НФаУ здійснює підготовку іноземних фахівців для фармацевтичної промисловості багатьох закордонних країн вже протягом 45 років (з 1965 р.). За цей час понад 5000 громадян з 77 країн світу отримали диплом магістра фармації університету світового значення.

Це велика армія випускників, нашіх колег, що роз’їхались по всьому світові. Більшість випускників НФаУ займає провідні посади в своїй галузі, має власні аптеки, працює при Посольствах, Міністерствах охорони здоров’я тощо.

В 80-ті роки в НФаУ навчались, переважно, студенти з країн Близького Сходу та Африки, в 90-ті роки географія набору студентів в НФаУ значно розширилась.

Новим контингентом іноземних студентів в останні роки стають громадяни республік колишнього Радянського Союзу. Набір студентів з країн співдружності є актуальним й перспективним.

Підготовка іноземних громадян в НФаУ здійснюється за освітньо-професійними програмами (згідно ліцензійного обсягу) з наступних напрямів.

Мова навчання: українська, російська, англійська.

Форми навчання: денна, заочна.

Терміни навчання:

–  російською мовою – 6 років (1-й рік – довузівська підготовка) – англійською мовою – 5 років.

Прийом іноземних громадян в НФаУ здійснюється на усі запропоновані Університетом форми та рівні навчання з 15 серпня по 15 листопада поточного року.

Усім іноземним  громадянам, бажаючим навчатися в НФаУ, надається місце в гуртожитку.

Схема метро и корпусів

1. Структура факультету з підготовки іноземних громадян
  2. Відмінники факультету з підготовки іноземних громадян
  3. Історія міжнародної освіти НФаУ
  4. Абітурієнту
  5. Напрями підготовки, спеціальності, кваліфікації
  6. Пам’ятка студенту
  7. Права й обов’язки студента
  8. Посольства країн світу в Україні

Матеріали за темою:

21-25 квітня 2016 р. студенти 3-го курсу факультету з підготовки іноземних громадян НФаУ Кумарова Асем (Казахстан), Махсудов Кобілджон (Таджикистан), Рахмонов Афзунмерх (Таджикистан) на запрошення Люблінської асоціації студентів-фармацевтів (Республіка Польща)

24 квітня 2016 р. декан факультету з підготовки іноземних громадян доц. Горячий Володимир Дмитрович приймав участь в урочистому заході, присвяченому 70-річчю Дня Незалежності Сирійської Арабської Республіки

19-22 квітня 2016 р. студент 4-го курсу факультету з підготовки іноземних громадян НФаУ Умаров Улугбек (Узбекистан) взяв участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Хімія» (м. Дніпропетровськ).

21 квітня 2016 р. у НФаУ відбулася зустріч Другого Секретаря Посольства Туркменістану в Україні пана Гараєва Гуйча Арчаєвича з громадянами Туркменістану – студентами факультету з підготовки іноземних громадян